Strona główna Aktualności Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy zwraca się prośbą o udział w ankiecie

04-08-2020

Studentki/Studenci!

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy zwraca się  prośbą do Was o wypełnienie ankiety dotyczącej nowego programu skierowanego do młodzieży.

Ankieta, o której wypełnienie Was prosimy, dotyczy wartości, którymi powinno kierować się miasto w komunikacji i relacjach z młodymi.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą przedstawione tylko w postaci zbiorczych analiz. Czas wypełnienia ankiety to około 10 minut.

Prosimy o szczere opinie i wyczerpujące odpowiedzi.

Link do ankiety >>

30-07-2020

Ze smutkiem i żalem żegnamy wieloletniego pracownika Akademii Profesora Andrzeja Tadeusza Góralskiego

Ostatnie pożegnalnie Profesora Andrzeja Tadeusza Góralskiego odbędzie się 10 sierpnia 2020 roku o godzinie 11.00 na Cmentarzu Katedralnym w Łomży.
04-08-2020
30-07-2020

XXVI Krajowa Konferencja Diagnostyki Edukacyjnej

W związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19 Konferencja odbędzie się 19 i 20 listopada 2020 r. i zostanie przeprowadzona online. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 października br.