EN

Szanowni Państwo,

w ostatnim czasie na naszej uczelni szykuje się wiele zmian dotyczących między innymi struktury uczelni, ale przede wszystkim relacji pomiędzy pracownikami naukowymi, administracyjnymi, władzami czy studentami.

Często mówimy o problemach w komunikacji pomiędzy różnymi jednostkami APS, może czas zmian jest okazją, aby o tym porozmawiać? O tym co nam przeszkadza, co nas denerwuje, ale także o tym, co nam się podoba i czego chcemy od siebie i APS.

Jak to jest być obywatelem/-obywatelem APS?

Jeśli macie ochotę się nad tym zastanowić, zapraszam wszystkich zainteresowanych – nauczycieli akademickich, pracowników administracji, studentów - na spotkanie i wspólną rozmowę APS na Kozetce, 17 maja, w piątek,  w godz. 15:00-18:00 w sali 3310, budynek C.

Udział w tym spotkaniu to możliwość posłuchania, podzielenia się własnymi przemyśleniami lub refleksja nad poglądami innych osób.

            Proponujemy dwie formuły dyskusji:

  1. Trylogia” - dyskusja w trzech grupach na następujące tematy:
    • Czym jest dla mnie być obecnie obywatelem/obywatelką APS? (grupa pierwsza);
    • Refleksje nad dyskusją pierwszą, analiza głównych tematów (grupa druga);
    • Umieszczenie obu dyskusji w kontekście społecznym (grupa trzecia).
  1. Duża grupa, w trakcie której z jednej strony zwracamy uwagę na szerszy kontekst społeczny, ale także na interakcje pomiędzy uczestnikami warsztatu.

 

Zapraszam serdecznie –

     Irena Jelonkiewicz

Dziekan Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych

Ze względu na odpowiednie przygotowanie sali prosimy o zgłoszenie mailowe chęci uczestnictwa w spotkaniu pod adresem:  ijelonkiewicz@aps.edu.pl

Aktualności

18-04-2019

II BIEG Marii Grzegorzewskiej

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji BIEGU Marii Grzegorzewskiej w dniu 22 maja 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w Parku Szczęśliwickim.
17-04-2019

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Rektor wraz z całą społecznością akademicką
08-04-2019

APS na kozetce

Jak to jest być obywatelem/-obywatelem APS? Często mówimy o problemach w komunikacji pomiędzy różnymi jednostkami APS, może czas zmian jest okazją, aby o tym porozmawiać? O tym co nam przeszkadza, co…