Strona główna Aktualności Żegnamy Panią Profesor Marię Dudzikową

Żegnamy Panią Profesor Marię Dudzikową

15-11-2018

Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesor Marii Dudzikowej.

Pani Profesor była wybitnym pedagogiem, Autorką publikacji, które na stałe weszły do kanonu literatury pedagogicznej.

Niestrudzenie od wielu lat prowadziła Letnią Szkołę Młodych Pedagogów.

Żegnamy Panią Profesor.

Rektor, Senat oraz cała społeczność  Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Wyrazy współczucia

Z wielkim żalem żegnamy Prof. dr. hab. Jerzego Wyrozumskiego wieloletniego Sekretarza Polskiej Akademii Umiejętności, wybitnego historyka mediewisty, przyjaciela naszej Uczelni.
13-11-2018

Dr hab. Kazimierz Frieske uhonorowany odznaką Primus in Agendo

Dr hab. Kazimierz Frieske z Instytutu Filozofii i Socjologii Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych APS, został uhonorowany odznaką Primus in Agendo.
15-11-2018

Wykład pt. „Kobiety piszące i czytające listy w twórczości Jana Vermeera van Delft”

Kolegium Edukacji Artystycznej zaprasza na wykład pt. „Kobiety piszące i czytające listy w twórczości Jana Vermeera van Delft” 19 listopada o godz. 16:00, w siedzibie Kolegium Edukacji Artystycznej pr…