EN

Strona główna Aktualności Święto Uczelni

Święto Uczelni

29-05-2020

Dziś - 20 maja obchodzimy 98. rocznicę powołania naszej Uczelni.

 

Święto Uczelni to dla nas szczególny czas. Zazwyczaj towarzyszą mu liczne wydarzenia podkreślające radosny i uroczysty jednocześnie charakter tego dnia dla społeczności Akademii. W tym roku z uwagi na pandemię COVID-19 nie mogliśmy niestety spotkać się w szerokim gronie studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów i przyjaciół APS, a wydarzenia związane z obchodami Święta APS zostały odwołane.

Pomimo faktu, że na co dzień kontaktujemy się ze sobą przede wszystkim zdalnie i dzisiejsze Święto spędzamy w oddaleniu od siebie, to jednak czujemy tę więź, która łączy naszą społeczność - zaangażowanie, koncentrowanie się na poszukiwaniu rozwiązań, życzliwość względem siebie. I choć w tym roku nie świętujemy tak, jak byśmy pragnęli i jak planowaliśmy, to chcemy złożyć nam wszystkim najserdeczniejsze życzenia - przede wszystkim zdrowia, optymizmu, wytrwałości w realizacji planów oraz siły, która pozwoli przetrwać nam wszystkim trudny czas. Bo „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie ...”

Uchwała Senatu

 

 

 

Aktualności

25-05-2020

Wskazania dotyczące egzaminów realizowanych zdalnie

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się ze wskazaniami dotyczącymi egzaminów realizowanych zdalnie.
28-05-2020

Nagroda Janusza Korczaka dla Krajów Globalnego Południa 2020 - znamy zwycięzcę

W roku 2020 nagrodę otrzymał pan Waliya, Yohanna Joseph z Uniwersytetu w Kalabarze. Gratulujemy serdecznie.
25-05-2020

Komunikat Kanclerza APS

Komunikat nr 1/2020 Kanclerza Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej z dnia 25.05.2020 r. w sprawie wprowadzenia szczegółowych zasad korzystania z domów studenckich położonych na ter…