Drugi Festiwal  Inicjatyw i Innowacji Pedagogicznych na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością

20 maja 2017 roku 

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Towarzystwo Absolwentów i Przyjaciół APS oraz Polskie Towarzystwo Pedagogiki Specjalnej już po raz drugi zapraszają wszystkie osoby pracujące z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami z niepełnosprawnością do udziału w drugim Festiwalu Inicjatyw i Inowacji Poedagogicznych na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością (FIPRON), który odbędzie się 20 maja 2017 roku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Celem tego wyjątkowego spotkania będzie prezentacja Państwa pomysłów wykreowanych z myślą o osobach z niepełnosprawnością. Praca ta wymaga inicjatywy i twórczych rozwiązań, które zapewne stosujecie Państwo w swojej codziennej pracy. Festiwal będzie więc doskonałą okazją do zaprezentowania pomocy dydaktycznych, scenariuszy zajęć dydaktycno-rewalidacyjnych i różncyh inicjatwy podejmowanych na rzecz osó z niepełnosprawością w środowiskach lokalnych.

W czasie festiwalu będzie można zaprezentować wszsytkie Państwa twórcze dokonania. Może to być prezentacja multimedialna, bądź pokaz pomocy, filmów, albumów obrazujących Państwa pracę i wytwory powstałe w jej wyniku.

Gorąco zapraszamy do czynnego jak i biernego udziału oraz do współpracy i zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z przebiegu Pierwszego FIPRONU w dziale Galeria.

W imieniu organizatorów

Krystyna Zawadzka   i  Grażyna Walczak


Karta zgłoszenia udziału: